תודות והמלצות

 • "כשהגעתי אלייך לסשן הייתי סקפטית, יצאתי מהסשן ושכחתי מזה. אחרי כמה ימים, חברה טובה שלי אמרה לי שאני נשמעת שונה כאילו אני יותר נקיה ראש. ובאמת אני מרגישה כאילו החיים שלי יותר מסודרים, הכל מאורגן ובמקום"

  מיכל

  סשן בארס

 • "רונית, את מה שהרפואה הקונבנציונאלית לא הצליחה לסדר במשך שנים, השגנו איתך! הוכחת לנו שהומיאופתיה עובדת ובעזרתך ומסירותך הגענו למטרה המיוחלת וזכינו באביתר. אינסוף תודות, אוהבים משפחת משולם"

  אמא של איתמר

  הומאופתיה

 • "אם יכולתי לתמצת במילה אחת את התחושה שחוויתי בטיפול, המילה תהיה 'אהבה'! ..יש משהו מאוד מרגיע במגע שלך רונית, שאיפשר לי לצלול עמוק להירגע ופשוט להנות מהפינוק. ומעבר לפינוק, אני יודעת שיש ניקוי אנרגטי עמוק של מה שמיותר ולא משרת אותי. תודה לך על הטיפול ועל מי שאת."

  שרי פ.

  בארס

 • "מילים לא יכולות לתאר את החוויה המדהימה, הכלים המעשיים, המשחררים אותנו מההגבלות שיש לנו . ממליצה בחום על הקורס ועל רונית המהממת אני יכולה להגיד שהיא פשוט מלאך שפתחה עבורי את ביתה ואת ליבה ומלווה את התהליך בנוכחות בהקשבה ובהכלה שפשוט אין לתאר. רונית תודה תודה תודה! "

  שרון

  קורס בארס

 • "תודה לך רונית, לפעמים פוגשים אנשים שמאירים את הדרך כמו שמש גדולה, את לגמרי כזאת. אני מלאת הודייה על הקורס ועלייך. אין לי ספק שדרכנו עוד יצטלבו .המון תודה לך הייתי צריכה את זה!"

  אספיר

  קורס בארס

 • ​"היה מדהים, רונית את מיוחדת וקסומה ונתת המון ערך מוסף לקורס, מתוך העולם העשיר שלך.תודה על יום קסום ופתיחת דלת לעוד שאפשרי. ​חיבוק"

  מאלי

  קורס בארס

כל הזכויות שמורות לרונית קדם. 
האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא.

Designed by Best Site