ילד טרמפולינה

לפני כ- 4 חד' יאיר הגיע אליי לטיפול הומאופתי בשל חששות הוריו לקראת העליה לכיתה א'.

להלן תמצית מפגש מעקב לפני מס' ימים:

ריכוז- מילד מציק לילד יוזם ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ פעם- לא היה מסוגל להעסיק את עצמו לבד, היה מציק, משתעמם בקלות, עובר מדבר לדבר- אי אפשר אפילו היה לקרוא לזה משחק. עכשיו- יכול להעסיק את עצמו, מוצא עניין, יוזם, מפעיל את האחים שלו, יכול להתרכז במשחק כחצי שעה..

אנרגיה- קפיץ ! טרמפולינה ! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ פעם אי אפשר היה להישאר איתו בבית- היתה נוצרת מהומה, מלא אנרגיה ומרץ, היה חייב לקפוץ בטרמפולינה, לצאת לפארקים...החוצה החוצה החוצה !! אחרת היה משגע את הבית. ועכשיו? – זה ירד לשעה שעתיים ביום וזה גם כי זה חופש גדול ואין תעסוקה מלאה כבשיגרה.

האווירה בבית- מלחמה ! ~~~~~~~~~~~~~~~~ פעם- האווירה בבית היתה אטרף ! הכל סביבו, השם שלו היה כל הזמן היה נאמר- יאיר אל תעשה את זה, יאיר מספיק, יאיר די !! היה מציק לכולם , היה מסוכן להשאיר אותו לבד או עם האחים שלו בלי השגחה. ועכשיו? הוא נרגע !! כולם יותר רגועים...הוא יותר רגוע, אסוף ובוגר, יש עם מי לדבר . עכשיו יותר רואה את האחר, דואג לאחים שלו

שינה- ~~~~~ פעם- היה נרדם רק במיטה של ההורים ועכשיו? נרדם במיטה שלו, עדיין זקוק קצת לחברה עד שנרדם

פעם- היה מתעורר בשעה 6 בבוקר ומעיר את כולם, כי לא ידע להעסיק את עצמו ועכשיו? קם לקראת 08:00 (חופש גדול, אמא מודאגת איך יקום ללימודים)

זמן משחק ~~~~~~~ פעם היה עובר ממשחק למשחק כל שניה, היתה אנדרלמוסיה..קפיץ !!! זה היה יותר בלגן מאשר משחק. ועכשיו? יש יותר קשב, יותר מצליח לשבת ולהכין חוברות ומטלות, יכול באמת לשחק...

לסיכום: ~~~~~ ההורים הגיעו כי חששו לקראת כיתה א', מה יהיה? שקלו להכניס אותו לכיתה קטנה, לא ראו איך הוא הולך להתמודד עם מה שנדרש מתלמיד במערכת החינוך.

ההורים עכשיו הרבה יותר רגועים כי יאיר בהחלט מוכן לכיתה א', גם המורה להוראה מתקנת שעבדה איתו בחודשים האחרונים רואה את השינוי.

יאיר יתחיל בעוד שבוע כיתה א' כשהוא בוגר יותר, אסוף, רגוע, אחראי, רואה יותר את האחר.

******************************

שלכם, רונית קדם הומאופתית קלאסית ותהליכי גוף אנרגטיים 052-8882802 קליניקות: חדרה |פרדס חנה| נתניה| כפר סבא| תל אביב


אני עוזרת לילדים מאותגרי קשב ורכוז באמצעים טבעיים ותהליכי גוף תומכים. אני מאמינה שאפשר להתגבר על האתגר הזה ללא צורך באמצעים כימיים. בתהליך עבודתי, תחילה אני עורכת תשאול ואבחון מקיפים שעוזרים לי לבחור תמצית הומאופתית בהתאמה אישית לילד וכן תהליכי גוף תומכים ומרגיעים. השילוב של כל זה, מאפשר לי לעזור לילד להתחבר לחוזקות שלו, להעלות את הדימוי העצמי שלו, להיפתח ולפתח קשרים חברתיים, וגם הציונים מצטרפים לשיפור ובמילה אחת- ילד חופשי ומאושר.


** אשמח לתגובות מכם* מוזמנים לשתף למי שזה יהיה לו לתרומה ועזר.

כל הזכויות שמורות לרונית קדם. 
האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא.

Designed by Best Site