תהליך אקסס בארס- בטוח בהריון

עודכן ב: 2 ספט 2019

ההריונית הראשונה הגיעה אליי כשבידה האחת שקית הקאה וביד השניה בקבוק מיים, ככה היא סבלה מהקאות ובחילות ברמה שלא יכלה לישון, לעבוד או לתפקד מבלי לרוץ לשירותים להקיא.

היא אמנם הגיעה לטיפול הומאופתי, אך השעה היתה 15:00 ביום שישי, בשעה כזאת כבר אין בתי מרקחת, אז עד שהרמדי ההומאופתית תגיע אליה ביום ראשון, הצעתי לה סשן של אקסס בארס בכדי להקל עליה.

ביום ראשון בבוקר כשדיברנו היא סיפרה לי שלראשונה יכלה לישון כמה שעות ברציפות, היא היתה הרבה יותר נינוחה ולא היתה נרגנת ומלאת טרוניות.

את שאר העבודה כבר עשתה הרמדי ההומאופתית שהתאמתי לה.


ההריונית השניה הגיעה אף היא לטיפול הומאופתי כי היתה "הורמונאלית" היא כל כך סבלה- יותר נכון בני ביתה סבלו ממנה- מעצבנות יתר, פתיל קצר, כל דבר שלא התבצע תוך שניה הטריף אותה, כולם הלכו על קליפות ביצים בבית.

הצעתי לה כטיפול תומך לקבל את המרגיעון "אקסס בארס". תחילה היא אמרה שלא הרגישה משהו מיוחד...

כשדיברנו לאחר שבוע, היא סיפרה לי שאכן הסשן של האקסס מאוד הרגיע אותה, היא פחות צועקת וכעוסה.


סשן של "אקסס בארס" הוא מגע נעים ועדין בראש ב-32 נקודות שמביא שקט, הקלה, רוגע, איזון היכן שצריך. הוא נפלא ויעיל גם כטיפול חד-פעמי אך מומלץ כסידרת טיפולים במצבים יותר מורכבים.

הוא מביא הקלה לא רק להריוניות, כל אחד יכול לקבל תועלת מטיפול "אקסס בארס" - חרדות, בעיות שינה, בלבול, עצבנות יתר, מיגרנות, קשב ורכוז הן רק חלק מהבעיות בהן לאקסס יש מענה נפלא.

והוא מתאים לילדים ולמבוגרים כאחד.

כל הזכויות שמורות לרונית קדם. 
האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא.

Designed by Best Site