אמא, שוב ברח לי....

עודכן ב: 2 ספט 2019

ילדה בת 8, הגיעה לטיפול אצלי בשל הרטבת לילה.

ברח לי

מדובר בילדה סופר ביישנית, בקושי מוציאה הגה בקליניקה, מחייכת כל הזמן בחיוך ביישני, מדברת בתיווך אמא שלה, גם בכיתה מאוד ביישנית, מתבלבלת אם פונים אליה בפני הכיתה. אם המורה מדברת איתה אחד על אחד היא רואה שהיא כן מבינה ויודעת את החומר הנלמד. התפרצויות זעם קשות בבית.

הבעיה העיקרית- מרטיבה בכל לילה, אין לילה יבש אחד. קמה בבוקר בקריזה אי אפשר לדבר איתה.

מעקב מלפני מספר ימים-

אין מה להשוות, זאת ילדה אחרת. ההרטבה כמעט ופסקה לחלוטין. בהתחלה, ירד מכל לילה לפעם ב-3-4 לילות, ועכשיו אולי פעם אחת בחודש האחרון. נפתחה יותר , מדברת יותר בכיתה, המורה אומרת שפתאום נוספה לה עוד ילדה בכיתה.  וגם בבית, פחות כועסת.

כנראה שבכלל כעסה על עצמה: זהו מצב לא נעים, מצופה מילד שישלוט בצרכיו בגילאים הרבה יותר צעירים, כשזה לא קורה התחושה העצמית לא טובה, מנמיכה בטחון עצמי, חברים לא יכולים לבוא לישון, היא לא הולכת למשפחה לישון מחשש שיברח לה שם... לא נעים

מסקנות: טיפול הומאופתי נכון טיפל לא רק בהרטבה הלילית, אלא גם בהשגת הבטחון העצמי הן בבית והן בכיתה. פחדים פחתו, יש יותר נוכחות של הילדה והיא כבר לא צריכה לחפש תשומת לב בצורת התקפי זעם. הטיפול ההומאופתי הינו הוליסטי (מטפל באורגניזם כמיקשה אחת לא ניתן להפריד בעיה מבעיה...) חסכוני מאוד, לא?

כל הזכויות שמורות לרונית קדם. 
האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא.

Designed by Best Site