אקסס - תהליכים וקורסים

 
סשן אקסס בארס

"אם יכולתי לתמצת במילה אחת את התחושה שחוויתי בטיפול, המילה תהיה 'אהבה'!
..יש משהו מאוד מרגיע במגע שלך רונית, שאיפשר לי לצלול עמוק להירגע ופשוט להנות מהפינוק. ומעבר לפינוק, אני יודעת שיש ניקוי אנרגטי עמוק של מה שמיותר ולא משרת אותי. תודה לך על הטיפול ועל מי שאת."
/שרי פ.

האם אחד מהתיאורים הבאים מוכר לך:

האם חשת לאחרונה חרדות?

האם יש לך מחשבות חוזרות ונשנות כמו בלופ?

האם יש לך מצוקות כספיות למרות המאמץ שלך בעבודה?


תהליך Access Bars מאפשר לך להשיל ממך את המיותר ולחבר אותך לנתיב המיטבי עבורך.
ובמילים אחרות, בקרוב צפויה לך הקלה של ממש, דברים יתחילו לנוע ותחושת 'הכל בסדר ואפילו נפלא' תשוב לשכון אצלך.
 

תהליך Access Bars יכול למוסס מגבלות פיזיות, נפשיות, רגשיות, אנרגטיות או התנהגותיות
לדוגמא: חרדות, מחשבות טורדניות, בעיות שינה, אי שקט, פחדים, חרדה קיומית, חוסר איזון, איזון הורמונלי, ענייני זוגיות, תחושה של לופ חוזר בחיים, מצוקות כספיות, מחלה – אפשר לסייע לך בדרך ידידותית.


אני אוהבת להתחיל את סשן ה-Bars בקליניקה שלי במשפט הבא:


אם ביכולתך לקבל כל דבר מהתהליך שלנו, מה זה יהיה?

משתפת אותך שמאז שהתאהבתי ב- Access Bars, אני נושמת Access בכל סיטואציית חיים שלי. הכלים האלו עובדים בגדול! האוירה ידידותית, אני נותנת לשפת האנרגיה לדבר ולהוביל אותי, משתחררים מטענים ועומסים, לחצים ותבניות תקועות. מטען אלקטרו-מגנטי משתחרר מתאי המח והגוף, נפתח ספייס חדש, מאוורר, נעים, רך. למתבונן מהצד זה נראה כמו נס.

כשנפתח מרחב חדש נוצרים שקט ובהירות בהם אפשר לנשום, לעשות להרגיש להיות. ולא סתם להיות, כי אם להיות 'אני', השקט מאפשר להתחבר ל- potency, לנוכחות ולעוצמה שאני. Being you changing the world.


בסשן פרטי של Access Bars לבחירתך לשתף אותי מה מטריד אותך כעת, אפשר גם ללא מילים ולתת לאנרגיה שבחדר לדבר, בשלב הבא מתרווחים על מיטת הטיפולים וחווים מגע עדין בשקט ב- 32 נקודות בראש, בעזרת ידיים על הגוף (Hands on body).

זה הזמן לנוח, להרפות, לסמוך ולהישאר פתוחים לאפשר לי בעזרת האנרגיה לזרום ולנוע למקומות הנכונים. התהליך אורך כשעה עד שעה וחצי. אדוות הטיפול ממשיכות להדהד גם אחרי התהליך.

התהליך עצמו קליל ועמוק, למעשה הוא עמוק בתחפושת של קליל, תם עידן הדרמות, we came to have fun. כאשר אני מרשה לעצמי להיות ב- fun  קורים דברים מופלאים. שמחה מביאה איתה חברים, כסף, יצירה והכל בקלילות, וכך גם התהליך שלנו.

אני שואלת את הגוף שאלות, מתייעצת איתו, מבקשת את חוכמתו ומקבלת כיוון בהיר. מידע מהסוג הזה כמעט בלתי אפשרי לקבל מתוך השכל.

התהליך מאפשר השלה של המבנים, התבניות, הדפוסים והפחדים החוסמים אותנו. אפשר לדמות אותם לסלעים מחשבתיים, זה עשוי להרגיש כמו להזיז סלע מהדרך. זו תנועה מאוד דקיקה, כמעט לא מורגשת, הנעשית בתבונה שקטה, בכל מקרה התהליך עובד וקורים ניסים.

לאחר התהליך הדרך שלך פתוחה, יש לך חופש לצעוד בה. בשלב הזה כבר אפשר לזכות להקלה גדולה ולשים לב למרחב החדש שנוצר בינך לבינך. אפשר לנשום לרווחה ולזהות את האפשרויות החדשות אשר נפתחות, זה החלק של הקסם.

המלצת הבית >>


היה ויעלה הצורך אמליץ בחום לשלב טיפול הומיאופתי בתהליך הריפוי וההתפתחות שלך. האקסס בארס מקרב אותך למטרה, כאשר ההומיאופתיה מטפחת את איזון האורגניזם שלך לטווח הארוך. השילוב בין שתי שיטות הטיפול הוא פשוט פלאי.

 

אקסס - קורסים וסדנאות

חלק גדול מהאנשים שנחשפים לתהליך ה- Bars, רוצים ללמוד כיצד הקסם עובד.

אני מנחה מוסמכת CF של קורסי התודעה של Access Bars, המפורסם מביניהם, שער הכניסה לתודעה: קורס Access Bars.

הקורס פתוח בפני כולם, נשים, גברים ובני נוער,. ילדים ב- Access הם אורחים מיוחדים ומאוד Welcome. ילדים ובני נוער עד גיל 16 לומדים בחינם.

קורס Access Bars מאפשר ליצור את המציאות שתמיד חלמנו עליה ולא ידענו איך להגשים.

קורס Access Bars הוא ה'איך' שתמיד חיפשנו.
 

כל הקורסים כאן >>
סיפורי מקרה : אקסס משנה חיים...

כל הזכויות שמורות לרונית קדם. 
האתר אינו מהווה תחליף להתייעצות ישירה עם מומחה ואינו מהווה טיפול מכל סוג שהוא.

Designed by Best Site